parking lotnisko modlin

Dobry parking przy lotnisku powinien charakteryzować się zestawem cech, dostosowanych do najczęściej sygnalizowanych potrzeb klientów. Każdy z nich pragnie być obsłużony w sposób świadczący o profesjonalizmie i niebudzący zastrzeżeń, dlatego chętnie dzielą się z nami cennymi uwagami. Dzięki temu znamy swoje najmocniejsze strony i jesteśmy w stanie je sukcesywnie usprawniać. Jakie atuty przemawiają za skorzystaniem z naszych usług?

Lokalizacja – Nasz parking usytuowany jest w niemal bezpośrednim sąsiedztwie lotniska przy drodze ekspresowej S7. Odległość około 1,5 kilometra pozwala dotrzeć tam w czasie nieprzekraczającym 3 minut. Wygodne umiejscowienie decyduje nie tylko o komforcie transportu, ale przede wszystkim oszczędza cenny czas i pieniądze klientów.

Komfort – Podróżni nie muszą więcej korzystać z niewygodnej i często zatłoczonej komunikacji miejskiej, mając możliwość dojazdu prywatnymi pojazdami. Ciężar bagażu nie musi być dłużej uciążliwym utrapieniem, gdy zamiast nadwyrężać kręgosłup dźwiganiem przez kolejne setki metrów, można skorzystać z wygody bezpośredniego transferu do terminala, wliczonego w koszt usługi.

Bezpieczeństwo – Nie trzeba dłużej obawiać się zarysowania karoserii przez nieżyczliwego żartownisia czy wybicia szyby przez wandala. Auta naszych klientów znajdują się pod całodobową ochroną wykwalifikowanych pracowników, a plac parkingowy jest dokładnie oświetlony w godzinach nocnych. Ponadto nowoczesny system czujników ruchu, umożliwiający błyskawiczną interwencję firmy ochroniarskiej Solid Security, skutecznie odstraszy każdego potencjalnego złodzieja. Utwardzona powierzchnia tymczasem ochroni podwozie przed uszkodzeniami powodowanymi najczęściej przez nierówne nawierzchnie.

Ceny – Zabezpieczymy każdy portfel przed nadwyrężeniem. Gwarantujemy przede wszystkim atrakcyjną na tle okolicznej konkurencji ofertę cenową, tworzoną przede wszystkim z myślą o użytkownikach portu w Modlinie, korzystających z linii lotniczych niskokosztowych przewoźników.

Wygoda – Klienci mają również możliwość wygodnej rejestracji za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie mogą wypełnić prosty formularz rezerwacyjny bez konieczności wychodzenia z domów.